Asphalt 9: Legends

Yarış oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Gameloft
Efsanevi araçların yer aldığı Asphalt 9: Legends oyununda korkusuz yarışlar yapabilir, yer çekimine meydan okuyabilirsiniz!

Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi dünyanın en prestijli üreticilerinden ve hız tutkunu araçlarından oluşan Asphalt 9: Legends oyununda 50'den fazla araç bulunuyor. Dünyadaki en korkusuz sürücülerden yararlanabileceğiniz bu oyunda asfaltların efsanesi olabilirsiniz!

Sınırlarınızı toz içerisinde bırakabileceğiniz Asphalt 9: Legends oyununda rüya gibi mekanlarda yarışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hiper gerçekçi yarışlar yapabileceğiniz bu oyunda HDR tekniklerin yanı sıra çarpıcı görseller ve efektler de yer alıyor. Yüksek performansa dayalı araçların yer aldığı Asphalt 9: Legends oyununda araçlarınızın renk, model ve özelliklerini değiştirebilir, kazandığınız puanlar doğrultusunda ek parçalar alarak aracınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca jant ve fren ayarlarını yapabilir, sürüşlerinizi tamamen özelleştirebilirsiniz.  

Devasa fırtınalar arasında yarışabileceğiniz Asphalt 9: Legends oyununda dilerseniz Himalayalar'da dilerseniz de vahşi bir doğada yarışlarınızı yapabilirsiniz.

360 derecelik fren yapabileceğiniz bu oyunda dokunmatik paneller sayesinde yarışlarınızı kolayca gerçekleştirebilir, rakiplerinizi yenebilirsiniz. Birbirinden farklı modların yer aldığı ve 60 farklı yerden oluşan oyunda 800'ün üzerinde yarış da bulunmaktadır.

8 farklı oyuncuya karşı gerçek zamanlı yarışlar yapabileceğiniz Asphalt 9: Legends oyununu cihazınıza yükleyebilir, macera dolu yarışlar gerçekleştirebilirsiniz. Sizde  rakiplerinize karşı meydan okuyun, asfaltları toz içinde bırakın!

Daha Fazla Göster
Asphalt 9: Legends indir